Whisky Day Cracow

Nadchodząca wiosna po raz kolejny zapowiada się wyjątkowo obiecująco dla wszystkich fanów złotego trunku z Małopolski, ponieważ 20 maja 2023 roku w historycznych zabudowaniach Fortów Kleparz w Krakowie po raz kolejny się Whisky Day Cracow, czyli największe w Polsce obchody World Whisky Day.

Poprzednia edycja zgromadziła w jednym miejscu gości z Polski i z zagranicy, oraz okazała się ogromnym sukcesem, pokazując jednocześnie, że grupka miłośników whisky potrafi stworzyć wydarzenie, które nie będzie odbiegać daleko od tych największych odbywających się w Polsce jak i na całym świecie.

Przybywajcie zatem 20 maja do Fortów Kleparz w Krakowie, gdzie w godzinach od 13.00 do 21.00 będziecie mieli okazję skosztować whisky z całego świata.

Organizatorzy Whisky Day Cracow chcąc uczcić ten wyjątkowy dzień,  wychodzą z takiego samego założenia jak jego twóca– Blair Bowman – który uważał, że jedyne co potrzebujesz w tym dniu to butelka whisky, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi. W ten sposób osoby które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z whisky będą mogły poznać nowe smaki i aromaty zamknięte w butelkach, oraz czerpać wiedzę od obecnych na miejscu autorytetów.

Znajomi, przyjaciele, muzyka oraz – whisky oczywiście! Wszystko to w ciekawym miejscu jakim są zabudowania Fortów Kleparz Kraków.

Czy potrzeba czegoś więcej by zaplanować majowy weekend w Krakowie? Chyba nie, dlatego zabierzcie ze sobą znajomych i wspólnie spędźcie ten dzień z kieliszkiem w dłoni. 

Cena biletu w wysokości 159zł zawiera:

Kieliszek degustacyjny

Dodatkowe bony o łącznej wartości 20 zł do wykorzystania na płatne edycje whisky

Możliwość degustacji bezpłatnych trunków na Whisky Day Cracow

POTWIERDŹ SWOJA PEŁNOLETNOŚĆ

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK

Proszę potwierdź swój wiek